Pár tipů na dárky

4 tipy na originální dárky pro kamarádku i přítele!

 gift-575400__340

Vybrat ten správný dárek na míru oslavenci leckdy není jednoduché. Darovat okoukané a neosobní dárky umí každý, vy ale můžete vybrat něco, z čeho bude mít kamarádka, maminka nebo přítel skutečnou radost! Vybíráte právě dárek, ale nic vás nenapadá? Podívejte se na naše čtyři tipy, se kterými bude výběr dárku hračka!

 

Přírodní kosmetika

Každá žena miluje, když může o své tělo pečovat a hýčkat jej. Proto vaše kamarádka, maminka nebo i sestra jistě ocení kvalitní přírodní kosmetiku, která neobsahuje zbytečné chemikálie, dráždící také pleť, která je obzvlášť citlivá. Z přírodní kosmetiky můžete vybrat pleťové krémy, čistící gel, pleťový olej, pleťové vody, séra nebo kosmetiku, která pečuje převážně o celé tělo. Hledáte-li dárek pro maminku, sestru nebo kamarádku, přírodní kosmetika je určitě skvělá volba.

 

Něco dobrého na zub

Víte, že má oslavenec rád čokoládové pralinky/určitý druh nápoje/klobásky/sýry nebo jiné delikatesy? Dejte si tu práci a v obchůdku s dobrotami mu vyberte takové pochoutky, které by určitě rád ochutnal. Vybrané dárky můžete umístit do hezkého plátěného sáčku nebo do dárkového koše. Pokaždé, když dostane na něco chuť, rád si na vás vzpomene a dá si něco na zub!

 

Zábavná hra pro dva

Dárek pro partnera musí být něco extra. Musí se mu líbit, musí k něčemu sloužit, musí ho pobavit…Takové nároky určitě splní veselé lechtivé hry pro páry, při kterých se navíc můžete ještě lépe poznat. Pikantní společenské hry pro dva patří mezi velmi originální dárky a obsahují různé úkoly nebo otázky na tělo, u kterých se opravdu pobavíte. Zábava ne celý večer je zajištěna!

 

Praktický přívěsek

Stěžuje si stále vaše maminka, tatínek nebo kamarádka, že ztrácí klíče, které pak půl hodiny hledají v kufru auta nebo v kabelce? Pak jim určitě pořiďte hledač klíčů, který je také skvělý jako dárek pro babičku nebo dědečka. Jedná se o malý přívěsek, který se umístí na klíče. V případě, až je zase ztratí, stačí zapískat a hledač klíčů vám sám odpoví pískáním. Klíče budou hned na světě! Chcete oslavenci ušetřit nervy i čas? Hledač klíčů je ideální dárek.

 

Dávejte si záležet na výběru dárku pro vaše blízké, ať už se jedná o dárek vánoční, k narozeninám nebo jen tak pro radost. Uděláte jim radost nejen tím, že jste si vzpomněli, ocení ale i péči, s jakou jste jim dárečky vybírali.